بازار عرضه چاقو پوست کنی زنجانی 12 سانتی

چاقو پوست کنی زنجانی جنس بسیار مقاومی و منحصر به فردی دارد. جنس این محصول‌از فلز فولاد ساخته شده تا در برابر ضربه ها مقاوم باشد. دسته چوبی آن از باکیفیت ترین چوب ها تولید شده است.

این مرکز فروش محصول خود را از بهترین مواد اولیه تولید می کند و برای راحتی و آسایش خریدار خود فروش اینترنتی را که بسیار کم هزینه و راحت تر است را در راسته کار خود قرار داده است .

بازار عرضه چاقو پوست کنی زنجانی 12 سانتی

خصوصیات چاقو پوست کنی طرح ماهی

خصوصیات چاقو پوست کنی طرح ماهی همانطور که گفته شد چاقو پوست کنی زنجان بسیار با کیفیت و مقاوم است. جنس این چاقو از فولاد است تا در برابر ضربه ها باشد و کارکرد زیاد باعث کند شدن و بی کیفیت شدن آن نشود.

چاقو پوست کنی یکی از صنایع دستی نامدار استان زنجان است که محصولی کاربردی و پرطرفدار است. کاربرد این چاقو برای جدا کردن پوست حیوانات و ذبح کردن آن ها استفاده می‌شود.

این محصول نمونه هاو طرح های زیادی دارد از جمله چاقو طرح ماهی که ظاهری بسیار زیبا دارد. کیفیت آن هم عالی است. این چاقو به گونه ای ساخته شده که نوک آن هم تیز و برنده است.

دسته آن نیز ازچوبی با کیفیت تهیه شده و توسط استادان زنجانی زیبا سازی شده تا در کنار تیغه تیز خود طرحی زیبا شبیه ماهی داشته باشد .چاقو زنجان نمونه های زیادی دارد که عبارتند از: سارتور، چاقو آشپزخانه وغیره.

مواد و جنس تیغه مدل پوست کنی دو نوع است. ۱-ساخته شده از فولاد می‌باشد ۲-ترکیبی از فولاد و استیل به خاطر اینکه مدت زمان زیاد اینچاقو با رطوبت و آب و هوا تماس دارد دچار زنگ زدگی و خوردگی نشود.

جالب است بدانید که وقتی که کار شما بااین چاقو تمام شد تیغه آن را چرب نمایید تا دوام زیادی داشته باشد. همچنین شمامی توانید این محصول عالی و درجه یک را به عنوان یک صنایع دستی به دوستان خود هدیه بدهید.

تامین کننده چاقو پوست کنی تیز زنجانی

تامین کننده چاقو پوست کنی تیز زنجانی همانطور که در قسمت بالا ذکر شده چاقو پوست کنی زنجان بسیار محصولی عالی و درجه یک است .کاربرد آن در ذبح و پوست کردن حیوانات است. قیمت آن هم در برابر محصولات مشابه ارزان و مناسب است.

بازار چاقو زنجانی یکی از مکان های تولید کننده چاقو درجه یک و ابزار آلات با کیفیت نظیر آن در سرتاسر کشور است که این محصولات با کیفیت را به تمام نقاط ایران ارسال میکند.

جهت سفارش و خرید این محصول درجه یک و کاربردی نیاز به رفتن به بازار و تلف کردن وقت نیست. شما مشتریان گرامی می توانید جهت سفارش و خرید آنلاین محصول به این وب سایت مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما