بازرگانی فروش قاشق چنگال مسافرتی

قاشق چنگال مسافرتی از لوازم مهم و ضروری مسافرت می باشد که علاوه بر اشغال فضای کم وزن کمی هم دارد. این محصول از استیل ضد زنگ بوده و در برابر روطوبت آسیب نمی‌ بیند. بازرگانی فروش قاشق چنگال مسافرتی آن را در حجم عمده و با کیفیت خوب وارد بازار کرده است و به دلیل کم حجم بودن و سبک بودن و قابلیت تا شدن طرفداران زیادی دارد و فروش این محصول از رونق خوبی برخوردار است.

بازرگانی فروش قاشق چنگال مسافرتی

از خصوصیات قاشق چنگال مسافرتی چه می‌دانید؟

از خصوصیات قاشق چنگال مسافرتی چه می‌دانید؟ قاشق چنگال مسافرتی از جنس استیل ضدزنگ بوده و دسته های پلاستیکی بادوام و محکمی دارد و برای مسافرت بسیار مناسب است این محصول یک کیف برزنتی کمری دارد و قاشق و چنگال درون آن جای می‌گیرد از خصوصیات مهم این قاشق چنگال آن است که فضای کمی را اشغال می کند و سبک و کم حجم می باشد.

فلز به کار رفته در تولید این محصول استیل است و در برابر رطوبت و ضربه آسیب نمی‌بیند. دسته های پلاستیکی آن از پلاستیک فشرده تهیه شده و برای جلوگیری از سر خوردن دست هنگام استفاده از آن روی دسته قاشق چنگال شیارهایی طراحی شده است این محصول قابلیت تا شدن دارد و جای کمی را می‌گیرد و قابلیت شستشو به صورت دستی و حتی با استفاده از ماشین ظرفشویی می‌باشد و مطابق با استانداردهای ایمنی مواد غذایی تولید می‌شود.

قاشق چنگال مسافرتی تاشو انواع گوناگونی دارد و هر کدام به طور جداگانه کاربردهای ویژه ای دارند در انتهای بعضی از این محصولات در باز کن بطری است که به راحتی انواع بورسیه ها و کنسرت ها را باز می‌کند و برای سفر بسیار ضروری و مناسب است. از دیگر ویژگی های این محصول آن است که یک چاقو به همراه قاشق و چنگال است و در مسافرت به سوال کاربرد دارد رنگ روی بدنه قاشق چنگال و مقاوم بوده و دچار رفتگی نمی‌شود این محصول بسیار کم حجم است و به راحتی در جیب جا می‌گیرد و در سفرهای جاده‌ای و کوهنوردی مناسب می باشد. سایز و اندازه قاشق چنگال مسافرتی برابر ۲۰ سانتیمتر است و استفاده از آن بسیار راحت و آسان می باشد.

خرید بدون واسطه قاشق چنگال مسافرتی تاشو

خرید بدون واسطه قاشق چنگال مسافرتی تاشو خرید قاشق چنگال بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده سبب کاهش قیمت و حذف واسطه‌گران و دلالان می‌شود در نتیجه سبب افزایش سوددهی می‌شود برای خرید این محصول می توانید آن را از فروشگاه های معتبر و یا سایت‌های اینترنتی تهیه نمایید .سایت ما یکی از عرضه کنندگان انواع قاشق چنگال مسافرتی تاشو می باشد که محصول را با کیفیت عالی و به صورت مستقیم با قیمت مناسب عرضه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما