توزیع عمده قمه زنجانی اصل

قمه از جمله چاقوهای قدیمی می باشد که امروزه جنبه تزینی دارد، که باید از زیبایی لازم برای استفاده به عنوان دکور کلاسیک برخوردار باشد ، قمه ها انواع مختلفی دارد، از جمله قمه زنجانی اصل، از جمله چاقو شکاری اصل دیگر که فقط مصرف تزیینی و شکاری دارند قمه می باشد، اما در مورد کیفیت قمه می توان اینطور بیان کرد که یکی از قطب های چاقو و قمه کشور که با کیفیت ترین چاقو شکاری جدید و قمه را تولید می کند شهر زنجان است، که یکی از انواع قمه، قمه زنجانی اصل باشد که به صورت عرضه مستقیم از تولید کننده، در سراسر کشور به فروش می رسد.

توزیع عمده قمه زنجانی اصل

3 مورد از مزایای قمه کلکسیونی

3 مورد از مزایای قمه کلکسیونی همان طور که می دانید چاقو شکاری بزرگ زنجان در کاربرد و شکل به دسته های مختلف تقسیم می شود، که یکی از آنها قمه کلکسیونی می باشد ، که فروش قمه به دلیل استفاده از دیزاین های تزیینی ، فروش زیادی را به خود اختصاص می دهد.در ادامه به برخی ویژگی قمه، مشهور تولید شده در شهر زنجان می پردازیم:

  1. از این نوع قمه اغلب در زمان قدیم ، جنگجویان و شاهان و افرادی عادی برای امنیت بیشتر آن را به کمر می بستند ، علاوه بر آن از آن برای شکار نیز استفاده می شده است ، زیرا از تیزی و برندگی مطلوبی برخوردار بود. امروزه از این نوع چاقو سلاخی زنجان برای دکوراسیون و جمع آوری انواع کلکسیون چاقو استفاده می سود که بر روی آن تزییناتی نیز انجام می گیرد.
  2. از جمله کارهای هنری و تزیینات روی آن، طلا کوبی ،نقره کوبی ، فیروزه کوبی، خاتم کاری و غیره است، که علاوه بر زیبایی کار، ارزش وبهای آن را نیز بالا می برد.
  3. علاوه بر کارهای تزیینی که روی این نوع قمه انجام میگیرد ،جنس خود قمه نیز از فولاد ناب می باشد که ، استحکام و دوام بالایی دارد و در طولانی مدت دچار پوسیدگی وزنگ زدگی نمی شود، در نظر داشته باشید که این نوع چاقوها دارای تیزی و برندگی منحصر به فردی نیز می باشد که باید در استفاده از آن نهایت دقت را داشته باشید. این نوع چاقو ها قمه ای اغلب دو لبه می باشند و توسط گردشگران و کوهنوردان و چوپانان که در محیط های بیرون و طبیعت می باشند نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

مراکز فروش قمه زنجانی اصل

مراکز فروش قمه زنجانی اصل این مرکز یکی از عرضه کننده های انواع چاقو زنجان از جمله فروش وخرید قمه زنجانی اصل می باشد ، که همواره در تلاش است با تولید و توزیع بهترین وباکیفیت ترین چاقوها تزیینی و قیمه ها و قیمت مقرون مصرفه همواره رضایت مشتری را جلب نماید. بازار قمه زنجان نیز به دلیل ظاهر زیبا و همچنین مرغوب بودن آن بسیار رونق دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما