صادرات انواع ساطور دسته چوبی زنجان

صادرات انواع ساطور دسته چوبی زنجان از ایران به اقصا نقاط جهان به خصوص کشورهای همسایه در اولویت کاری مجموعه ما قرار گرفته است.ساطورهای قصابی، ابزار مهم و حیاتی برای آشپزها و قصاب ها می باشد که خواص عملکردی برش گوشت را به طور شاخصی بهبود می بخشند. شما می توانيد برای تهيه ساطور قصابی بصورت عمده و با نرخ ارزان تولیدی از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.

صادرات انواع ساطور دسته چوبی زنجان

همه چیز در مورد ساطور قصابی

همه چیز در مورد ساطور قصابی غذاهای گرم بدون گوشت در هر دو سنت آشپزی شرقی و غربی کامل نمی شوند. گوشت دارای مرغ در هر زمان و مکان از سال پخته می شود ، بنابراین ساطورهایی برای برش گوشت و استخوان، باید در آشپزخانه داشته باشید.

انتخاب ساطورها برای انجام کارهای حرفه ای برش گوشت در مزارع، شرکتهای فرآوری گوشت یا در مکانهای پذیرایی عمومی ، که در آن لازم است تمام روز کاری، برش گوشت انجام داده شود، بسیار مهم است.

الزامات یک ابزار برای کار با بافتهای گوشتی متراکم و حتی رباطهای سخت استخوانی ، ویژگیهای کلی ساطور را تعیین می کند. تیغه ساطور باید به اندازه کافی بلند، قوی، با دوام و ایمن در حین کار باشد. دسته ساطور باید گرد شود تا از چسبندگی محکم و سطح ضد لغزش اطمینان حاصل شود.

نوک ساطور بایستی تیز ، رو به جلو باشد که امکان مانور تیغه برای برش دقیق موجود باشد. در عین حال، یک ساطور برای کار با گوشت باید به صورت دستی تیز شود و خواص برش خود را برای مدت طولانی حفظ کند. به طور طبیعی ، ساطورها با تیغه سرامیکی بار زیاد برش گوشت را تحمل نمی کنند، به خصوص اگر مجبور باشید با لاشه های سرد و یخ زده کار کنید.

برخی از ساطورها با تیغه های کامپوزیت زیرکونیوم سرامیکی می توانند با گوشت فیله کار کنند، اما بعید است که یک حرفه ای این گزینه را برای همیشه انتخاب کند. علیرغم این واقعیت که سرامیک سخت است، اسیدیته گوشت را تغییر نمی دهد، کاملاً مستعد خوردگی نیست وبسیار سبک است.

فولادهای ضد زنگ به کار گرفته شده در تولید ساطور، دارای خواص بهداشتی خوب و خنثی بودن شیمیایی هستند، اما عناصر آلیاژی آنها را کاملاً شکننده می کند ، بنابراین برای صفحات در ترکیب های انباشته با مقاومت بالا مناسب تر است. ساطورهای حرفه ای برای قصابی گوشت معمولاً از فولاد تک لایه با کربن بالا با سختی بالا (60+ HRC) یا فولاد چند لایه چند لایه و البته با استحکام بالا و تزئینی ساخته می شوند.

قیمت انواع ساطور دسته چوبی زنجان

قیمت انواع ساطور دسته چوبی زنجان قیمت ساطور دسته چوبی زنجان در انواع اشکال مختلف به راحتی از طریق سایت پیش رو قابل استعلام و پیگیری می باشد. تولیدکنندگان ساطور با بهره گیری از فضای مجازی سایت پیش رو، توانسته‌اند ارتباط مستقیمی با مشتریان خود برقرار نموده و بازخورد بسیار مثبتی از سوی آنها بگیرند.همچنین تولید ساطور قصابی و صادرات آن به کشورهای خواهان این محصول به خصوص کشورهای حوزه اوراسیا، ميتواند زمینه‌ساز تعامل خوب تجار در آن کشورها با تولیدکنندگان ایرانی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما