فروشنده چاقو سلاخی کوچک

چاقو وسیله ای برنده است که از آن برای بریدن و قطعه قطعه کردن محصولات مختلف به ویژه گوشت استفاده می شود و این وسیله در انواع و اقسام گوناگونی تولید می گردد که یکی از آن ها چاقوی مخصوص سلاخی می باشد، واحد های فروشنده چاقو سلاخی کوچک و بزرگ این محصولات را در حجم بسیار زیادی از تولید کننده های آن ها خریداری می کنند و سپس با نرخ مقرون به صرفه به دست مصرف کننده ها می رسانند.

فروشنده چاقو سلاخی کوچک

مشخصات چاقو سلاخی کوچک

مشخصات چاقو سلاخی کوچک چاقو یکی از مهم ترین تولیدات و محصولاتی است که در شهر زنجان و به دست استاد کاران با تجربه و ماهر این منطقه تولید می شود و بسیاری از نیاز های مردم را برطرف می کند و این محصول به علت کیفیت زیادی که دارد تا حدی به شهرت و اعتبار دست یافته که حتی به خارج از مرز های ایران نیز ارسال می شود.

یکی از مدل های جاقو که به طور گسترده ای در امور مربوط به قصابی و برش گوشت گرم مورد استفاده قرار می گیرد، چاقوی سلاخی است که تفاوت های جزئی با سایر مدل های چاقو دارد و در ادامه این مطلب به برخی از مشخصات انوع چاقو سلاخی بزرگ و کوچک اشاره خواهد شد:

 • اول از همه باید بدانید که تیغه فلزی این مدل از چاقو ها به علت استفاده خاصی که دارند بسیار تیز و بران است و شما در زمان استفاده از آن ها باید حتما مراقب دستان خود باشید تا آسیبی نبینید و لازم به ذکر است که زمینه کاربرد این چاقو ها مرطوب به ذبح کردن گاو و گوسفند یا جدا کردن پوست از گوشت آن ها است.
 • جنس تیغه این چاقو ها از جنس استیل، برنج یا فولاد نورد شده، آب دیده و صیقل داده شده ی ضد زنگ و ضد خوردگی است که مقاومت خیلی زیادی در برابر عواملی چون رطوبت، نم و هوا از خود نشان می دهند و هرگز در دراز مدت دچار زنگ زدگی نمی شوند.
 • تیغه این چاقو ها از نوع ثابت است و به هیچ وجه نمی توان آن را خم کرد یا حرکت داد، در ضمن جنس دسته آن ها نیز از جنس چوب های باکیفیت طبیعی یا حتی شاخ حیوانات می باشد که هم سبک هستند و هم در مقابل رطوبت از خود مقاومت نشان می دهند.
 • تیغه این چاقو ها بدون هیچ برش یا انحنای خاصی طراحی می شود و تنها نوک آن تیز می باشد، بخش بران تیغه هم کاملا صاف است تا سریع تر گوشت را برش دهد.
 • چاقو سلاخی تا حدودی به ساطور شبیه است فقط خطوط آن کمی نرم تر است و نسبت به ساطور ابعاد کوچک تری دارد.

انواع مختلف چاقو سلاخی

انواع مختلف چاقو سلاخی چاقو سلاخی یا چاقوی قصابی دارای انواع و اقسام مختلفی از نظر مدل ساخت، طراحی و جنس تیغه می باشد که ما تصمیم داریم در ادامه این مطلب به برخی از این نمونه ها اشاره کنیم و از شما هو دعوت می کنیم که با ما همراه باشید:

 • چاقوی تاشو مخصوص قصابی: این مدل از چاقو را طوری می سازند که تیغه آن ها قابلیت خم شدن داشته باشد، این مساله موجب می شود که از طول چاقو کاسته شود و راحت تر بتوان آن را در جیب لباس قرار داده و با خود حمل نمود.
 • چاقوی سلاخی با تیغه ثابت: همانطور که از نام این چاقو ها مشخص است، تیغه آن ها در داخل دسته کاملا ثابت می شود و با استفاده از میخ این دو بخش را به هم متصل می کنند تا به هیچ وجه دچار حرکت یا لغزش نگردند، لازم به ذکر است که این مدل خاص ار چاقو ها از استحکام خیلی بیشتری برخوردار هستند.

در ضمن ممکن است که از چاقو سلاخی برای ذبح حیوانات، تکه تکه کردن گوشت آن ها، کندن پوستشان یا شکستن استخوان های آن ها استفاده شود، که هر یک از این کارها به یک چاقوی مخصوص نیاز دارد.

کیفیت چاقو سلاخی زنجان

کیفیت چاقو سلاخی زنجان از نظر تمام مصرف کننده ها چاقو سلاخی اصل زنجان به عنوان باکیفیت ترین و مرغوب ترین نوع این محصولات شناخته می شود، برای بررسی کردن میزان کیفیت این محصولات باید حتما به چند مورد توجه کنید که در ادامه این مطلب خدمت شما بیان می شوند:

 • اول از همه شما باید با توجه به نوع استفاده ای که قرار است از چاقو بکنید، جنس تیغه آن را در نظر بگیرید، مثلا برای استفاده از چاقو در داخل قصابی می توان از انواع آهنی یا فولادی استفاده نمود چون چاقو دائما چرب می شود و هرگز زنگ نمی زند، اما در داخل آشپزخانه باید انواع استیلی را برگزید تا هیچ مشکلی در آن ها ایجاد نگردد.
 • شما باید در زمان خرید محصول از تیز بودن تیغه آن مطمئن شوید و میزان برندگی آن را تست کنید، در ضمن طول و ضخامت تیغه چاقو هم خیلی مهم است.
 • جنس دسته ای که برای چاقو نصب شده است از دیگر مسائل مهم در بررسی محصول می باشد، چرا که این دسته ممکن است در اثر رطوبت و فشار دائمی آسیب ببیند.
 • دقت کنید که دسته چاقو کاملا به تیغه متصل شده باشد، برای این کار آن را با دست خود بفشارید و سعی کنید دسته را بکشید، اگر دسته ی چاقو سست باشد ممکن است در حین کار از جای خود خارج شود و برای شما مشکل ایجاد کند.

قیمت چاقو سلاخی کوچک

قیمت چاقو سلاخی کوچک به روز ترین قیمت چاقو سلاخی در بازار های خرید و فروش داخل یا خارج از کشور ما بر اساس فاکتور های مختلفی تعیین می شود که برخی از آن ها شامل اندازه چاقو ها، جنس متریال های مورد استفاده در ساخت آن ها و نام تجاری این محصولات هستند.

در ضمن واحد های اصلی پخش کننده این محصولات به دلیل عرضه مستقیم و بی واسطه چاقو، به ارائه چاقو سلاخی ارزان قیمت در کشور می پردازند چون میزان سود دریافتی آن ها به حداقل ممکن می رسد.

پس بهترین راه برای کاهش قیمت چاقو کوچک یا بزرگ سلاخی درجه یک این است که از یکی از شعبه های این مراکز استفاده کنید که محصول را هم به صورت حضوری و هم به شکل غیر حضوری یا اینترنتی به مصرف کننده ها عرضه می کنند.

باید بدانید که خرید چاقو به کمک درگاه های آنلاین از راه دور ممکن است و همین مساله موجب تامین رفاه هر چه بیشتر شما عزیزان می شود و از هزینه های شما نیز کم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما