فروشگاه عرضه چاقو پیوند زنی زنجانی مدل PK-K3

چاقو پیوند زنی زنجانی باغبانی در اشکال و طرح های متنوع و مختلف تولید می شود؛ اما از جملۀ کاربردی ترین این چاقوها، می توان به چاقوهای پیوند زنی جیبی اشاره کرد که به علت شکل و فرم، اندازه و وزن مناسب، گزینه بسیار کاربردی ای برای امر پیوند زنی درختان میوه، بوتۀ گیاهان، و گل ها محسوب می گردد.

عمل پیوند زنی، به منظور افزایش باردهی درختان میوه و بهبود کمی و کیفی محصولات و افزایش توان باروری گیاهان و مسائلی از این دست، انجام می شود و به طور کلی حاصل اتصال و رشد و نمو جزئی از یک بافت گیاهی، بر روی بافتی از گیاهی دیگر است.

فروشگاه عرضه چاقو پیوند زنی زنجانی مدل PK-K3

بهترین چاقو پیوند زنی دو تیغه زنجانی

بهترین چاقو پیوند زنی دو تیغه زنجانی در اجرای عمل پیوند زنی، با توجه به حساسیت و ظرافت جزءهای پیوند شونده مانند ساقه و برگ گیاه، بایستی از ابزار و چاقوی مناسب، با تیغۀ بسیار تیز و باکیفیت استفاده نمود، تا در حین عمل برش کاری، برشی تمیز و ظریف انجام گیرد و به مقطع گیاه آسیب وارد نشود.

اصولا چاقوهای پیوند زنی جیبی باغبانی متشکل است از یک یا دو تیغۀ فولادی آب دیده به همراه دسته ای که معمولا از جنس چوب ( و در بعضی موارد، از جنس فیبر و پلاستیک) می باشد. در چاقوهای پیوند زنی باکیفیت، تیغه که از جنس آلیاژ فولاد می باشد،توسط سازنده، مراحل استاندازد سخت کاری را گذرانده و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. تیغۀ باکیفیت، از دوام و تیزی ماندگارتری برخورد است. یکی از مدل های پر کاربرد این چاقوها، چاقو مدل PK-K3 می باشد.

جنس دستۀ چاقوهای استاندارد و باکیفیت، به لحاظ شکل و فرم و ارگونومی، در سطح مقبولی قرار دارند و خوش دست بوده، و برای استفادۀ طولانی مدت و چند ساعته، به خوبی قابل استفاده هستند.

فاکتور مهمِ دیگر در ساخت چاقوهای پیوند زنی باغبانی، وزن چاقو می باشد؛ وزن چاقوهای خوش دست و استاندارد، چیزی در حدود 100 گرم است؛ چاقوی پیوند زنی باغبانی استاندارد، بایستی سبک وزن باشد تا کاربر را در استفادۀ طولانی خسته نکند؛ لذا برای حفظ وزن مناسب، سازندگان این چاقوها معمولا از دسته های چوبی بادوام با چگالی و وزن مناسب (نظیر چوب درخت هلو، که طرح و نقش زیبایی هم دارند) استفاده می کنند.

بایستی پس از هر بار استفاده از چاقوهای پیوند زنی باغبانی، آن ها را از آلودگی و رطوبت پاک نمود، و بهتر آن است که تیغه را به مقداری روغن آغشته نموده، تا موجب جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی تیغۀ چاقو گردد؛ با حفظ و نگهداری اصولی و مناسب، می توان برای سال ها از چاقوهای باکیفیت پیوند زنی باغبانی استفاده نمود.

بازار صادرات چاقو پیوند زنی زنجانی درجه یک

بازار صادرات چاقو پیوند زنی زنجانی درجه یک چاقوسازی، از جمله تولید و صادرات چاقو دوتیغه و تک تیغۀ پیوند زنی باغبانی، از سال های دور در کشور ما به عنوان جزء مهمی از تولیدات صنایع دستی محسوب می شود، و تولیدکنندگان بسیاری در استان های مختلف (مانند زنجان) در این صنعت برای استفادۀ کاربران داخل و خارج کشور مشغول به فعالیت می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما