قیمت کلی چاقو سلاخی زنجانی

چاقوی سلاخی از مهم‌ترین ابزار در قصابی می باشد این محصول بسیار زیبا و دارای تیغه فولادی بسیار محکم و بادوام است و توسط استاد کاران ماهر تولید می شود. چاقو سلاخی زنجانی از صنایع دستی این شهر شمرده شده و در بازارهای جهان شهرت بالایی دارد قیمت مناسب این محصول سبب شده تا مشتریان زیادی از طرفداران آن باشند و قیمت کلی آن به اندازه جنس و مواد اولیه به کار رفته در تولید آن و کیفیت و ابعاد آن بستگی دارد.

قیمت کلی چاقو سلاخی زنجانی

مختصری درباره فرآیند تولید چاقو سلاخی

مختصری درباره فرآیند تولید چاقو سلاخی چاقوی سلاخی زنجان از انواع چاقوهای بسیار تیز و برنده می باشد این محصول تیغه بسیار با کیفیت و محکمی دارد و جنس آن از فولا است تیغه فولادی زنجان بسیار مقاوم تر از تیغه استیل کاردهای دیگر می باشد. جنس دسته چاقو از چوب طبیعی و ضد آب و ضد باکتری می باشد و به دلیل سبک بودن استفاده از آن آسان است کارد سلاخی با استفاده از تکنولوژی جدید و پیشرفته و ماشین‌آلات مجهز تولید می‌شود. تیغه این محصول کاملا ضد زنگ بوده و در برابر رطوبت و مایعات مقاوم می باشد.

این چاقو برای ذبح و جدا کردن پوست حیوانات استفاده می‌شود و به گونه ای ساخته شده است که به پوست حیوان آسیب نمی‌رساند و آن را دچار پارگی و زخمی کردن نمی کند.این چاقو نیاز به مراقبت دارد باید بعد از استفاده کردن آن را شسته و کمی سطح تیغه ی آن چرب شود. چاقو سلاخی زنجان انواع گوناگونی دارد و هر کدام در نوع خود کاربردهای زیاد و مختلفی دارند و عدم وجود یکی از آنها کار را به مشکل می اندازد و باید حتماً همگی در کنار هم باشند زیرا این چاقوها به نوعی در قصابی کاربرد دارند .

فرآیند تولید چاقوی سلاخی زنجان بسیار حساس و مهم است و تولید آن قدمت زیادی دارد و به صورت دست‌ساز و ماشینی تولید می‌شود این محصول در شهر زنجان با استفاده از مواد اولیه خام و خالص تولید می‌شود در هنگام تولید آن برای محکم شدن و مقاوم شدن دست بعد از پرچ شدن دست را داخل روغن پارافین قرار می‌دهند تا روغن نقاط باز روی چاقو را بپوشاند و به کند و از ورود هوا و مایعات به دسته جلوگیری شود.

پخش چاقو سلاخی زنجانی به صورت مستقیم

پخش چاقو سلاخی زنجانی به صورت مستقیم امروزه به دلیل کاربرد و جنس خوب و مقاوم این محصول تقاضا بسیار زیاد شده است و تولید کنندگان در تلاش هستند تا بهترین چاقو ها را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهند. پخش چاقو سلاخی در مراکز فروش معتبر انجام می‌شود. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین مراکز فروش همین سایت است. پخش و تولید چاقو سلاخی زنجان به طور مستقیم و بدون واسطه در این سایت سبب کاهش قیمت تمام شده و به دلیل حذف واسطه گران انواع چاقوی سلاخی با کیفیت بهتر از عرضه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.