محل عرضه تبر دست ساز زنجان

از گذشته های دور تا کنون؛ زنجان شهری است که در ساخت و تولید چاقو، بی نظیر است و همتایی مثل خود، چه در کشور مان، چه در سراسر دنیا ندارد. ساطور، قمه، کارد و چنگال، قند شکن، گردو شکن، چکش و نیز چاقو های مخصوص زنجان از نمونه محصولاتی هستند که در زنجان توسط افراد حرفه ای و چیره دست ساخته می گردند. این نوع از محصولات انواع و اقسام گوناگون، با کاربرد های متفاوتی دارند، از جمله مهم ترین انواع این محصولات، تبر دست ساز زنجان می باشد که به دلیل استفاده آسان از آن، بسیار پر طرفدار می باشد.

محل عرضه تبر دست ساز زنجان

خصوصیات تبر دست ساز زنجان

خصوصیات تبر دست ساز زنجان از دیگر مشخصات و مزایا ی تبر های دست ساز ساخت زنجان و دیگر محصولات ساخته شده توسط آن ها مثل کارد و چاقو و قمه، دسته های محکم آن ها می باشد که کنده نمی شوند و نیز خراب نمی گردند و در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم و محکم می باشند.

دسته های این تبر دست ساز بیشتر از چوب درختان بسیار محکم همچون چوب درخت گردو ساخته و تهیه می گردند. جنس ساطور قصابی زنجان در زنجان ساطور های قصابی با کیفیت و مرغوبی ساخته و تولی می گردد.

این نوع تبر های دست ساز بیشتر از فلزات ساخته می گردند و توسط چوب های درختان خاص یا عاج حیوانات و متریال تزئینی، تزئین می گردند و با قیمت های گوناگون و به صرفه، ساطور قصابی و دسته تبر را به بازار عرضه می کنند.

در ساخت و تولید این نوع محصولات و تبر دست ساز از ابزار و مواد و متریال مختلفی همچون سنگ های قیمتی و جواهرات و از شاخ و عاج حیوانات خاص استفاده می شود، که باعث خاص تر جلوه دادن این ساطور ها در دنیا می شود.

سازندگان ساطور های زنجانی، از بهترین متریال و مواد در ساخت انواع تبر دست ساز ساده و ضامن دار و سر نیزه ای ساده و کماندو استفاده می کنند. آن ها از بهترین فلزات برای قسمت تیز و برنده و از بهترین چوب ها و فلزات و مواد تزئینی، برای دسته آن به کار می برند که دارای دوام طولانی می باشند.

از دیگر مشخصات و ویژگی های مثبت تبر زنجان درجه یک، تیز و بُرنده بودن آن ها می باشد به طریقی که این محصولات و دسته تبر ها به راحتی می توانند انواع گوشت ها و مواد عذایی که سفت هستند را به خوبی برش داده و به راحتی شکل داده شود.

همچنین این تبر دست ساز ها و دیگر محصولات ساخته شده در زنجان، در برابر مواد غذایی بسیار محکم و مقاوم هستند و خراب نمی گردند و نسبت به قیمت کمی که دارند بسیار ماندگارند و طول عمر بسیار زیادی دارد و به راحتی می توان از آن ها برای چندین سال متوالی استفاده کرد.

انواع مدل های تبر دست ساز

انواع مدل های تبر دست ساز تبر دست ساز، انواع مختلف و گوناگونی دارد که از پر فروش ترین و محبوب ترین آن ها، ساطور قصابی زنجان می باشد که خود به انواع و اقسام گوناگونی تقسیم می شود. در ساخت این تبر ها در زنجان از دسته های بسیار خاص، با طرح های شگرف استفاده می شود که زیبایی آن ها را دو چندان می کنند.

تبر دست ساز زنجان، با دیگر تبر های دست ساز موجود در بازاز و محصولات تولید شده دیگر شهر ها یا کشور ها بسیار متفاوت است و دارای طرح های ویژه ای می باشند، که این ویژگی ها باعث متفاوت ساختن این ساطور ها از سایر ساطور ها کرده است.

لازم به ذکر است که تبر دست ساز زنجان، در طرح ها و رنگ های مختلف و نیز در انواع و اقسام گوناگون تولید و به بازار عرضه می گردد. از جمله این تبر دست ساز ها، برای جناگل و برای مصارف خانگی و در ابعاد کوچک و بزرگ ساخته و د نهایت در رنگ های گوناگون و متنوع تزئین خواهند شد که این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

در زنجان مراکز تولید تبر دست ساز، مختلفی و بسیار زیادی وجود دارد که هر روزه ساطور های متنوع تر با ویژگی های خاص تر تولید می کنند. ساطور های زنجان، سپپ عادی نمی باشند. آن ها تبر دست ساز هایی متفاوت با طرح های بسیار مختلف و زیبا خلق می کنند.

کیفیت تبر دست ساز زنجان

کیفیت تبر دست ساز زنجان قیمت تبر دست ساز زنجان به مواد سازنده و متریال آن ها بستگی دارد و هر اندازه، مواد سازنده و متریال تبر دست ساز بهتر و با کیفیت بالا تر و بیشتری باشند، قیمت آن ها نیز بالا تر و بیشتر می باشد.

همچنین در زنجان محصولاتی به ویژه تبر دست ساز با متریال متوسط تر و قیمت پایین تر تولید می گردد تا تمام قشر های مردم بتوانند آن ها را خریداری کنند. یکی از بهترین مراکز ساخت و تولید و عرضه محصولاتی همچون چاقو، ساطور قصابی، کارد، تبر دست ساز و غیره در زنجان، برند زنگان چاقو می باشد.

این برند توانسته با بهترین متریال و مواد سازنده موجود بهترین تبر دست ساز و دیگر محصولات را تولید و به بازار و مردم عرضه کند. برند زنگان چاقو، با اینکه از بهترین و با کیفیت ترین مواد در ساخت محصولات خود استفاده می کند با قیمت هایی ارزان و بسیار مقرون به صرفه محصولات جدید خود و تبر دست ساز زنجان اصل به خریداران به فروش می رساند و از این طریق توانسته بین مردم شناخته شود.

بازار فروش تبر دست ساز زنجان

بازار فروش تبر دست ساز زنجان از گذشته تا کنون؛ در کشور ما توزیع کننده چاقو و انواع محصولات خاص خودشان به ویژه تبر دست ساز بوده اند و از این طریق توانسته اند برا خود و افراد زیادی اشتغال زایی و درآمد زایی کنند و همچنین این مهارت را آموزش دهند، که به نسل های آینده شان نیز منتقل گردد و از یاد ها نرود.

شهر زنجان علاوه بر عرضه و فروش تبر دست ساز زنجان دست ساز، در کشورمان توانسته علاوه بر بازار های داخلی، بازار های خارجی را نیز در دست بگیرد و به صادرات بپردازد و تولید انبوه کند. به طوری که آوازه این نوع تبر دست ساز زنجان باکیفیت به سر تا سر دنیا برسد.

همچنین در زنجان و سر تا سر کشور مان، فروشگاه عرضه تبر دست ساز در انواع مختلف و گوناگون به وجود آمده است که به فروش انبوه رسیده اند و تواسته اند محصولات خود به ویژه تبر دست ساز را به مردم عرضه کنند و به افراد زیادی محصولات خود و نیز تبر دست ساز را معرفی کنند که از این رو، این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما