مراکز خرید گردو شکن فنری زنجان

فروش گردو شکن فنری زنجان در وب سایت پخش گردو شکن دستی صورت می گیرد، گردو شکن های دستی امروزه جزء وسایل کاربردی آشپزخانه به شمار می آیند و در دو سایز کوچک و بزرگ تولید می شوند و همچنین این گردو شکن ها دارای جنس بدنه ی مختلفی هستند و جنس بدنه ی آنها می تواند از برنج یا برنز و یا استیل محکم باشد و فنر به کار رفته در این گردو شکن ها بسیار با کیفیت می باشد و بیش از حد کشیده و یا شکسته نمی شود.

مراکز خرید گردو شکن فنری زنجان

اطلاعاتی مختصر در مورد گردو شکن دستی

اطلاعاتی مختصر در مورد گردو شکن دستی گردو شکن های دستی معمولا در دو رنگ طوسی تیره و نقره ای مشاهده می شوند و این گردو شکن ها دارای دو سری هستند که از سری بزرگتر برای شکستن گردو و از سری کوچکتر که در پشت دستگاه گردو شکن قرار گرفته است برای شکاندن آجیل هایی مانند فندق و انواع بادام می توان استفاده کرد.

گردو شکن های برنج و برنزی معمولا گرانتر از گرد شکن های آلومینیومی هستند و این گردو شکن ها وزن سنگین تری دارند اما کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و سالیان زیادی دوام دارند اما گردو شکن های آلومینیومی ارزان قیمت تر و سبک تر هستند.

جنس فنر به کار رفته در گردو شکن های دستی بسیار مرغوب می باشد و این فنر هرگز دچار آسیب نمی شود و به اندازه کشیده می شود و به همین دلیل گردو شکن ها فقط سبب خرد شدن پوست گردو می شوند و مغز گردو سالم می ماند.

در محفظه ی گردو شکن های دستی فنری فقط یک عدد گردو جا خواهد گرفت و به همین دلیل این نوع گردو شکن ها جهت استفاده خانگی مناسب می باشند اما با این وجود این دستگاه ها دارای سرعت عمل خوبی در شکاندن پوست آجیل ها هستند.

تمامی دستگاه های گردو شکن برنجی و آلومینیومی و همچنین گردو شکن های برنز رنگ ثابت هستند و در اثر استفاده کردن و یا شست و شو رنگ بدنه ی گردو شکن های دستی تغییر نمی کند.

بازار پخش گردو شکن فنری زنجان

بازار پخش گردو شکن فنری زنجان جهت اطلاع از قیمت گردو شکن فنری و دستی می توانید به وب سایت عرضه کننده گردو شکن فنری زنجان مراجعه نمایید و همچنین در این وب سایت می توانید از انواع مدل های گردو شکن دستی دیدن کنید.

قیمت گردو شکن دستی تا حد زیادی به کیفیت جنس بدنه گردو شکن و جنس فنر آن بستگی دارد و هر اندازه که بدنه و فنر گردو شکن از جنس مرغوب تری باشند قیمت گردو شکن نیز بالاتر است البته سایز گردو شکن فنری نیز در قیمت آن تاثیر گذار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما