مرکز خرید قمه طلاکوب زنجان

مرکز خرید قمه طلاکوب زنجان در وهله اول کارگاه های تولید کننده این ابزار آلات در شهر زنجان می باشند که پس از تولید و ساخت این کالا اقدام به عرضه و فروش آن در بین خریداران می کنند.

عمده مراکز خرید قمه طلاکوب در شهر زنجان مستقر می باشند ولی برای فروش گسترده تر این قمه در بین خریداران شعب و نمایندگی های پخش و فروش معتبری نیز در اقصی نقاط ایران دایر بوده و کار عرضه و فروش را به صورت گسترده انجام می دهند.

مرکز خرید قمه طلاکوب زنجان

مشخصات مهم قمه طلاکوب کلکسیونی

مشخصات مهم قمه طلاکوب کلکسیونی قمه از جمله ابزار آلاتی به شمار می آید که به منظورهای مختلف از جمله شکار مورد استفاده قرار می گرفت البته این موضوع مربوط به زمانی است که شکار در ایران رواج داشته است.

ولی امروزه این تجهیزات بیشتر جنبه کلکسیونی دارد به همین دلیل قمه در طرح ها و شکل های مختلفی تولید شده و به بازار و کلکسیون داران ارائه می شود.

قله تولید شده در شهر زنجان از طرف داران ویژه ای بر خوردار می باشد، و این امر به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این محصول است، از جمله ویژگی های مهم قمه طلاکوب کلکسیونی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نکته اول نوع فلزی است که در تولید این محصول استفاده شده است در طراحی و ساخت این قمه از نوعی فولاد ضد زنگ و مستحکم استفاده شده شده است و این فولاد در تولید دسته و تیغه مورد استفاده است
  • . میخک های تعبیه شده بر روی دسته این قمه ها نیز از جنس فولاد محکم بود و برای تولید دسته تیز از چوب، یا حتی استخوان حیوانات استفاده می کنند و بر روی آن نقش و نگار های مختلفی حک کرده و به بازار عرضه می کنند.
  • تیغه این قمه ها از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و بر روی آن شعارهایی حک نموده اند که موجب زیبایی دو چندان آن ها شده است.
  • طلاکوبی های انجام شده بر روی این تیغه ها به زیبایی دو چندان این قمه کمک شایانی نموده است و بر روی قسمت های انتهایی تیغه و هم چنین بر روی دسته آن طلاکوبی های ظریفی انجام داده اند.

قیمت انواع قمه طلاکوب زنجان

قیمت انواع قمه طلاکوب زنجان قیمت قمه طلاکوب زنجان که در انواع مختلفی تولید می شود به کیفیت مواد به کار رفته ب ای تولید آن بستگی دارد به طبع هر چه متریال اولیه به کار رفته در آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد این محصول گران قیمت تر خواهد بود.

قیمت انواع قمه از طریق دفاتر و نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه قابل استعلام و بررسی می باشد، این نمایندگی ها از در دسترس ترین و مطمئن ترین مراکز بررسی قیمت ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما